GRAPE FESTIVAL 12 - 13 Aug 2022 Letisko Trenčín Kúpiť lístky
EN
Bob Moses club set

Bob Moses club set (ca)

Piatok Suzuki Stage 23:35 - 00:35

Tom Howie a Jimmy Vallance vstúpili na scénu pod spoločným pseudonymom Bob Moses v roku 2012. Svoj debutový album Days Gone By vydali v roku 2015 na vydavateľstve Domino. Počas svojej kariéry absolvovali stovky živých vystúpení, objavili sa na snáď všetkých veľkých svetových festivaloch od Glastonbury po Coachellu a opakovane boli na Resident Advisor vyhlásení za Best Live Act. Živé vystúpenie v The Ellen Show, niekoľko nominácií na Juno a Grammy Awards (a aj jedno Grammy víťazstvo) a rádiový hit „Tearing Me Up“ len upevnili postavenie Bob Moses na svetovej hudobnej scéne.

Ich druhý štúdiový album Battle Lines z 2018 sa stretol s pozitívnou odozvou nielen u fanúšikov, ale aj u hudobných kritikov a Billboard ho zaradil medzi najlepšie elektronické albumy roka.

V „karanténnom“ roku 2020 Bob Moses vydali „konceptuálny album pre club“ s názvom Desire, z ktorého je aj úspešná rovnomenná skladba na ktorej spolupracovali so ZHU. S fanúšikmi zostávali v kontakte aj vďaka setom, ktoré naživo streamovali na týždennej báze a pomenovali „BobCast“. Objavili sa tiež na viacerých virtuálnych festivaloch a svetu predstavili aj vlastný koncertný film Falling into Focus a súvisiaci živý album. V 2021 sa stali súčasťou projektu Cercle, kedy zahrali živý set pred Griffith Observatory v Los Angeles a v kuloároch sa šepká aj o novej hudbe, ktorá by mala byť na ceste.

Listen to our Spotify playlist