GRAPE FESTIVAL 13 - 14 Aug 2021 Buy Tickets Ticket returns
SK

Ďakujeme za pekný víkend

Ďakujeme ešte raz veľmi pekne za skvelú atmosféru počas Parku duševného zdravia uplynulý víkend v Piešťanoch.
Rovnako ďakujeme všetkým, ktorí si kúpili vstupenky a podporili tak vystupujúce kapely a celý technický staff v tejto ťažkej dobe, v ktorej sa kultúrna obec nachádza. Veríme, že nakoniec nevadilo ani to, že sme museli na poslednú chvíľu premiestniť stage a že ste sa v improvizovanom priestore cítili dobre. Vďaka!
14.August 2020
Ďakujeme za pekný víkend ()
 
Hurts concert on sale now ()
 

Hurts concert on sale now

The uk synth-pop duo Hurts is releasing a new album on 4. September this year, and it is called FAITH. On a subsequent tour they will also once again visit Bratislava, where they will play a show on 2. April 2021 in the refinery gallery.

Tickets on sale at: https://grapefestival.sk/en/tickets

7.August 2020

Silné reči v Hudobnom pavilóne

SILNÉ REČI stand-up comedy show budeš môcť v Park duševného zdravia / Piešťany zažiť v piatok aj v sobotu v Hudobnom pavilóne, medzi 14:00 a 15:40. Vstup je zdarma, no kapacita limitovaná, tak treba prísť včas.

4.August 2020
Silné reči v Hudobnom pavilóne ()
 
Obľúbená plzenská zóna nesmie chýbať ()
 

Obľúbená plzenská zóna nesmie chýbať

Dnes sme začali stavať prvé partnerské zóny pred Domom umenia. Pripravili sme pre vás obľúbenú Pilsner Urquell zónu ako na letnom festivale. Čapovať budeme do skla a z tankov. Skvelé pivo vám budú podávať "plzenskí" výčapníci, takže to bude opäť profi. Na akcii bude samozrejme aj Gambrinus, Birell a Šariš Ipa/ Ejl. Takže pozývame aj všetkých Piešťancov, ktorí sa len tak prídu prejsť do parku, aby ochutnali a posedeli pri pivku 😉

4.August 2020
Listen to our Spotify playlist