GRAPE FESTIVAL 13 - 14 Aug 2021 Buy Tickets Ticket returns
SK

The Oh Wonder concert is rescheduled to October 2021

Hi! The Oh Wonder concert in Bratislava is rescheduled to 31. October 2021 due to the COVID-19 pandemic. All purchased tickets remain valid. In case the new date doesn't suit you, you can ask for a refund by emailing us at shop@grapefestival.sk. Thank you for understanding.

9.October 2020
The Oh Wonder concert is rescheduled to October 2021 ()
 
Ďakujeme za pekný víkend ()
 

Ďakujeme za pekný víkend

Ďakujeme ešte raz veľmi pekne za skvelú atmosféru počas Parku duševného zdravia uplynulý víkend v Piešťanoch.
Rovnako ďakujeme všetkým, ktorí si kúpili vstupenky a podporili tak vystupujúce kapely a celý technický staff v tejto ťažkej dobe, v ktorej sa kultúrna obec nachádza. Veríme, že nakoniec nevadilo ani to, že sme museli na poslednú chvíľu premiestniť stage a že ste sa v improvizovanom priestore cítili dobre. Vďaka!
14.August 2020

Hurts concert on sale now

The uk synth-pop duo Hurts is releasing a new album on 4. September this year, and it is called FAITH. On a subsequent tour they will also once again visit Bratislava, where they will play a show on 2. April 2021 in the refinery gallery.

Tickets on sale at: https://grapefestival.sk/en/tickets

7.August 2020
Hurts concert on sale now ()
 
Silné reči v Hudobnom pavilóne ()
 

Silné reči v Hudobnom pavilóne

SILNÉ REČI stand-up comedy show budeš môcť v Park duševného zdravia / Piešťany zažiť v piatok aj v sobotu v Hudobnom pavilóne, medzi 14:00 a 15:40. Vstup je zdarma, no kapacita limitovaná, tak treba prísť včas.

4.August 2020
Listen to our Spotify playlist