GRAPE FESTIVAL 9 - 10 Aug 2019 Letisko Piešťany
EN
Denes Toth

Denes Toth (SK)

Piatok 365.bank stage 20:30 - 22:00

Denes Toth je DJ, promotér a producent z Košíc. Organizuje úspešnú sériu elektronických podujatí s názvom ‘Moody’, ktoré sa konajú najmä v Bratislave a v Košiciach. Jeho cit pre výber kvalitných trackov a precízne mixovanie ho mimo iného posunuli na Ibizu, do finále celosvetovej súťaže burn Residency, kde nabral inšpiráciu od mentorov ako Carl Cox, Philipp Straub či Yousef. 

Denes momentálne aktívne prispieva ku zvýšeniu kvality elektronickej scény na Slovensku. V roku 2017 vydal remix na Yousef-ovom vydavateľstve Circus Recordings a vystúpil na známych festivaloch, ako napr. B my Lake, Sziget, Colours of Ostrava a Balaton Sound. Dostal možnosť zahrať na legendárnom podujatí Hypnotic pres., Carl Cox vo Viedni a taktiež na najväčšom indoorovom festivale Strednej-Európy Bonusz Festival v Budapešti. 

V roku 2018 jeho príbeh pokračuje: na Moody prináša mená ako Egbert a Uto Karem. Znovu dostane možnosť zahrať na festivaloch B my Lake, Sziget a Balaton Sound, ale aj na viedenskej Summer of Love, ostravskej Beats for Love a piešťanskom Grape Festivale.

Listen to our Spotify playlist